Atletsko ekipno področno prvenstvo

V sredo 21. septembra 2016 je bilo področno ekipno prvenstvo v atletiki za srednje šole. Naši dijaki so se srčno borili in zasedli drugo mesto v regiji. Dijaki so dosegli naslednje rezultate:

V skoku v višino je Jan Novak M-2.c dosegel 3. mesto, Denis Grobelnik S-2.j pa 5. mesto.  V suvanju krogle je dijak Tilen Mehić S-2.j dosegel odlično 1. mesto in Žan Rotovnik M-4.c 7. mesto. V teku na 1000 m je dijak David Janžek M-4.c dosegel 3. mesto,  Gregor Rabuzin S-2.b 5. mesto in Aljaž Resnik S-2.a 6. mesto. Na 400 m je Gašper Gabrovec S-1.b dosegel 3. mesto in Miha Drame S-2.a 4. mesto. Na 2000 m je dijak Aljaž Prah S-4.a dosegel 4. mesto.
V skoku v daljino je dijak Rok Zdovc S-1.b dosegel 2. mesto, Tadej Lenart S-2.b 3. mesto in Luka Krumpak S-3.b 5. mesto.
Na 100m je dijak Žan Hadolin S-1.b osvojil 2. mesto in dijak Miha Bukovnik S-2.a 5. mesto.
Naša štafeta 4x100m je v postavi Žan Hadolin S-1.b, Rok Zdovc S-1.b, Miha Drame S-2.a in Gašper Gabrovec S-1.b osvojila 3. mesto.

Šolo so zastopali še naslednji dijaki: Davor Završek S-1.a, Jan Steblovnik S-1.b, Miha Kajbič M-4.c, Maks Mikša S-1.a, Žan Žgank S-2.j in Nik Kramer M-2d.

Iskrene čestitke za dosežene rezultate. (VIDIMO SE V FINALU DRŽAVNEGA PRVENSTVA)
Mentor: Hrvoje Fižuleto, prof.