Page 170 - SMM - Letno poročilo 22/23
P. 170

100 m: Anej Požun Kožel, 2  mesto                 Področno posamično prvenstvo v atletiki
            Skok v višino: Jure Bizjak, S-4  a, 2  mesto      V sredo, 10  maja 2023, je potekalo področno prvenstvo
                                                              v atletiki za srednje šole  Naši dijaki in dijakinje so dosegli
            Šolo so zastopali še: Rene Ivič, M-2  c, Lan Orožim, S-3  a,  naslednje rezultate
            Lukas Vodišek, S-2  a, Uroš Skale, S-3  b, Tadej Dimec, M-2
            h, Aljaž Stupan, M-4  c, Lovro Štahl, S-3  a, Janin Petrak,  V teku na 100 m je dijak Anej Požun Koželj iz M-3  c razreda
            M-2  h, Tomaž Novak, S-3  b, Jakob Tojnko, S-3  b, Tilen Mu- dosegel 8  mesto v finalu z odličnim rezultatom 12 10 s
            lej, M-3  c, Žiga Čmer Strašek, S-3  a, Kevin Sotlar, M-3  c, in  V suvanju krogle je dijak Lan Sulejmanović iz M-3  e razreda,
            Luka Kodrič, S-1  b                               osvojil 8  mesto (10,88 m)
            Ekipno državno prvenstvo v atletiki
            Na ekipnem državnem prvenstvu v atletiki za srednje šole v   Šolo so zastopali še naslednji dijaki: Domen Petrak iz S-2
            Novi Gorici 5  oktobra 2022 so naši dijaki zasedli 11  mes-  b-razreda,  suvanje  krogle,  Tjaša Pavc  iz M-1  e,  Patricija
            to  Zelo dober rezultat je dosegel Jure Bizjak, S-4  a, ki je v   Planko iz M-1  d (400 m) in Tian Sinanović iz S-2  b-razreda
            skoku v višino z rezultatom 1,77 m zasedel 4  mesto     (1000 m)

Šolsko ekipo so sestavljali še: Luka Kodrič, S-1  b, Žiga Ko-