Page 173 - SMM - Letno poročilo 22/23
P. 173

Naši odbojkarji
            PODROČNO PRVENSTVO V KOŠARKI                      Košarkarji

V ponedeljek, 5  12  2022, je bilo predtekmovanje področ-  DRŽAVNO PRVENSTVO V ŠPORTNEM PLEZANJU
            nega prvenstva v košarki, v katerem so naši dijaki premagali
            Srednjo šolo za storitvene dejavnosti in logistiko in Gimna-  V sredo, 25  januarja, in v četrtek, 26  januarja, je v športni
            zijo Lava  V skupini so osvojili 1  mesto in se uvrstili v finale   dvorani Zavoda sv  Stanislava potekalo srednješolsko pr-
            področnega prvenstva  V četrtek, 8  12  2022, so v finalu   venstvo v športnem plezanju  Prvi dan so tekmovali dijaki, ki
            izgubili obe tekmi in se uvrstili na 3  mesto     imajo v tekočem letu tekmovalno licenco, drugi dan pa dija-
                                                              ki brez licence  V sredo sta našo šolo zastopala Nik Sevnik,
            Šolo so zastopali naslednji dijaki: Urban Modic, S-2  a, Do-  ki je dosegel 10  mesto, in Tomaž Petek Frišek, ki je dosegel
            men Petrak, S-2  b, Nejc Zajko, M-2  d,  Žiga Čmer Strašek,   14  mesto  V četrtek je našo šolo zastopal Dejan Kolšek, ki
            S-3  a, Vasja Bezgovšek in Urban Terpin, S-3  b, Tilen Mulej,   je bil 11  Mentor je bil Jaka Došler