Razpored popravnih in dopolnilnih izpitov v spomladanskem izpitnem roku

Popravni in dopolnilni izpiti se pričnejo v sredo 30. 6. 2021, po spodnjem razporedu.

Dijake še obveščam, da se lahko prijavijo na konzultacije k učitelju, kjer imajo popravni ali dopolnilni izpit. Konzultacije, samo po predhodni najavi, bodo v ponedeljek, 28. 6. 2021 in torek, 29. 6. 2021, oba dneva ob 8.00.

Skupni razpored izpitovje na tej povezavi.

Pa še po oddelkih:

       SREDA, 30. 6. 2021

pisno M1d ANJ 7.30 D-27 S. Slana (B. Škorc, S. T. Ribič)
ustno M1d ANJ 9.00 D-32 B. Škorc, S. T. Ribič, D. Korošec, razrednik
pisno M1e SLO 7.30 D-27 S. Slana (B. Škorc, S. T. Ribič)
ustno M1e SLO 9.00 D-27 S. Slana, A. Lesjak, J. Došler, razrednik
pisno S1a ANJ 7.30 D-27 S. Slana (B. Škorc, S. T. Ribič)
ustno S1a ANJ 9.00 D-32 B. Škorc, S. T. Ribič, D. Korošec, razrednik
ustno S1j MOP 7.30 D-03 A. Ovtar, A. Ferlež, M. Rajh, razrednik
pisno S2a ANJ 7.30 D-27 S. Slana (B. Škorc, S. T. Ribič)
ustno S2a ANJ 9.00 D-32 B. Škorc, S. T. Ribič, D. Korošec, razrednik
ustno S2i CNC 7.30 D-03 A. Ovtar, A. Ferlež, M. Rajh, razrednik
pisno S2j SLO 7.30 D-27 S. Slana (B. Škorc, S. T. Ribič)
ustno S2j SLO 9.00 D-27 S. Slana, A. Lesjak, J. Došler, razrednik
ustno S3b URE 7.30 D-03 A. Ovtar, A. Ferlež, M. Rajh, razrednik

 

ČETRTEK, 1. 7. 2021

pisno M1c IPM 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
ustno M1c IPM 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik
pisno M1d SLO 7.30 D-20 L. Bratina Pešec (M. Drev Uranjek)
pisno M1d NEJ 7.30 D-20 L. Bratina Pešec (M. Drev Uranjek)
ustno M1d SLO 9.15 D-27 M. Drev Uranjek, L. Bratina Pešec,  L. Hladin, razrenik
ustno M1d NEJ 9.15 D-27 M. Drev Uranjek, L. Bratina Pešec, L. Hladin, razrenik
ustno M1e GOB 7.30 KC-01* I. Virant,  A. Pavšar, H. Fižuleto, razrednik
pisno M1f MAT 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
pisno M1f ANJ 7.30 D-20 L. Bratina Pešec (M. Drev Uranjek)
ustno M1f MAT 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik
ustno M1f ANJ 9.15 D-27 M. Drev Uranjek, L. Bratina Pešec, L. Hladin, razrenik
ustno M2e GOB 7.30 KC-01* I. Virant,  A. Pavšar, H. Fižuleto, razrednik
ustno M2c MAT 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik
pisno M3d NEJ 7.30 D-20 L. Bratina Pešec (M. Drev Uranjek)
ustno M3d NEJ 9.15 D-27 M. Drev Uranjek, L. Bratina Pešec, L. Hladin, razrenik
ustno M3d MPD 7.30 KC-01* I. Virant,  A. Pavšar, H. Fižuleto, razrednik
pisno S1g MAT 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
ustno S1g MAT 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik
ustno S1j TKP 7.30 C-04 A. Dobnik, M. Rajh, M. Žlender, razrednik
ustno S1j ELK 7.30 C-04 A. Dobnik, M. Rajh, M. Žlender, razrednik
ustno S1j ŠVZ 7.30 TV1 J. Došler, B. Jeraša, P. Peršič, razrednik
ustno S1i TKP 7.30 C-04 A. Dobnik, M. Rajh, M. Žlender, razrednik
pisno S2a MEH 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
pisno S2b MEH 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
pisno S2g MAT 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
ustno S2g MAT 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik
pisno S3a NEJ 7.30 D-20 L. Bratina Pešec (M. Drev Uranjek)
ustno S3a NEJ 9.15 D-27 M. Drev Uranjek, L. Bratina Pešec, L. Hladin, razrenik
pisno S4a IPM 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
ustno S4a IPM 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik
pisno S4b MAT 7.30 D-22 M. Lesjak (B. Klakočer, B. Kampošek)
ustno S4b MAT 9.15 D-22 M. Lesjak,  B. kampošek, A. Glušič, razrednik

                                                                       * lokacija Kosovelova

PETEK, 2. 7. 2021

pisno M1d MAT 7.30 D-22 B. Mastnak
ustno M1d MAT 9.00 D-22 M. Lesjak, B. Mastnak, J. Prezelj, razrednik
ustno M1f KRS 7.30 B-42 G. Grat, M. Cizej, K. Zidanšek, razrednik
pisno M2e ANJ 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
pisno M2e MAT 7.30 D-22 B. Mastnak
ustno M2e MAT 9.00 D-22 M. Lesjak, B. Mastnak, J. Prezelj, razrednik
ustno M2e ANJ 9.00 C-03 S. Brečko, M. Marinšek, J. Došler, razrednik
ustno M2e TRP 7.30 KC-03* M. Radosavljević, I. Virant, D. Korošec, razrednik
pisno M2h ANJ 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
ustno M2h ANJ 9.00 C-03 S. Brečko, M. Marinšek, J. Došler, razrednik
pisno M3d ANJ 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
pisno M3d MAT 7.30 D-22 B. Mastnak
ustno M3d MAT 9.00 D-22 M. Lesjak, B. Mastnak, J. Prezelj, razrednik
ustno M3d ANJ 9.00 C-03 S. Brečko, M. Marinšek, J. Došler, razrednik
pisno M3e NEJ 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
ustno M3e NEJ 9.00 C-03 S. Brečko, M. Marinšek, J. Došler, razrednik
pisno S1a NEJ 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
ustno S1a NEJ 9.00 C-03 S. Brečko, M. Marinšek, J. Došler, razrednik
pisno S1g SLO 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
ustno S1g SLO 9.00 D-19 D. Hohler, P. Peršič, J. Prušnik. razrednik
ustno S1j STI 7.00 A-37 J. Žogan, M. Rajh, S. Fošnarič
ustno S2j PDP 7.00 A-37 J. Žogan, M. Rajh, S. Fošnarič
pisno S3a SLO 7.30 D-20 S. Brečko (D. Hohler)
ustno S3a SLO 9.00 D-19 D. Hohler, P. Peršič, J. Prušnik. razrednik
pisno S4a MAT 7.30 D-22 B. Mastnak
ustno S4a MAT 9.00 D-22 M. Lesjak, B. Mastnak, J. Prezelj, razrednik
          * lokacija Kosovelova

Konferenca po popravnih izpitih bo ob 11.00 v B12. Po konferenci, ob 12.00, bo delitev spričeval in obvestil.

Nazaj