Tia Tanja Živko, M-2. d podprvakinja teka na 1000m

V sredo, 10. maja 2023, je potekalo področno  prvenstvo v atletiki za srednje šole. Naši dijaki in dijakinje so se srčno borili in dosegli naslednje rezultate.

V teku na 100 m je dijak Anej Požun Koželj iz M-3. c razreda dosegel 8. mesto v finalu z odličnim rezultatom 12.10 s.

V suvanju krogle je dijak Lan Sulejmanović iz M-3. e razreda, osvojil 8. mesto (10.88 m).

V skoku v daljino je dijak Aljaž Stupan iz M-4. razreda  osvojil 5. mesto (5,63 m).

V teku na 400 m je dijak M-1. f razreda, Žiga Korošec, osvojil 5. mesto (53,43).

V skoku v višino je dijak  Jure Bizjak iz S-4. a razreda dosegel 1. mesto (1,77 m), dijak Enej Pušnik iz M-1. e razreda pa 3. mesto (1,68 m).

Šolska štafeta 4×100 m moški je osvojila 2. mesto. Zastopali so jo: Enej Pušnik iz M-1. e, Žiga Korošec iz M-1. f, Anej Požun Koželj iz M-3. c in Filip Kvas-Kučuković iz M-1. e razreda.

Šolo so zastopali še naslednji dijaki: Domen Petrak iz S-2. b razreda, suvanje krogle, Tjaša Pavc iz M-1. e, Patricija Planko iz M-1. d (400 m) in Tian Sinanović iz S-2. b razreda (1000 m).

Čestitamo dijakinjam in dijakom ter mentorju Hrvoju Fižuletu!